تماس با مالطفا برای ارتباط مستقیم با مدیر وب سایت فرم زیر را تکمیل بفرمایید
نشانی آزمایشگاه بهار: تهران خیابان کارگر شمالی - نرسیده به پمپ بنزین - ساختمان آزمایشگاه بهار شماره1627


کد پستی: 14146


تلفن های تماس: 88961748 - 88988551 - 88988550 - 88965818 (9821+)


نمابر: 88974188 (9821+)


ایمیل: baharmedlab@yahoo.com - GashtaG@baharmedlab.com
تهران-خیابان کارگر شمالی-بالاتر از فاطمی-ساختمان آزمایشگاه بهار


دریافت نتایج آزمایشات

آنچه شما از ما میخواهید

icon

بدخیمی ها و سرطان


از نظر تاریخی اولین آزمایشگاه ارائه دهنده تست های تشخیصی مارکرهای سرطانی در سرم (تومور مارکرها Tumor Marker) در ایران که بدنبال خود ثبت اختراع تست اندازه گیری پادگن سرطانی - جنینی در مدفوع در اداره ثبت اختراعات امریکا در سال 1990 است.

icon

ایمنی شناسی


تست های اندازه گیری ایمونوگلبولینهای IgG, IgM, IgA و اجزای کمپلمان در سرم بیماران مشکوک به عیب ایمنی برای اولین بار در ایران توسط این آزمایشگاه بطور وسیعی در در فهرست خدمات تشخیصی در سطح کشور قرار گرفت.

icon

تشخیص حساسیت در سرم


واکنشهای حساسیت تیپ 1 قابل بررسی در سرم بیمار مشکوک به آلرژی در آزمایشگاه است. اندازه گیری کمّی ایمونوگلبولین E بصورت تام و کلاس بندی ایمونوگلبولین Specific IgE اختصاصی (RAST) تستی دشوار و درعین حال راهنمای موثری در واکسیناسیون و کاهش حساسیت در بیماران مبتلا به آلرژی تیپ 1 بود که از ابتدای فعالیت این آزمایشگاه در فهرست خدمات قرارداشت.

showcase

معرفی آزمایشگاه تشخیص طبی بهار


«آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار» بیش از سی سال است که در بالاترین استانداردهای جهانی و کیفیت ممکن در زمینه های آسیب شناسی بالینی و تشریحی و ژنتیک پزشکی در کشور ایران حرکت کرده است. کادر فنی و علمی این آزمایشگاه همواره جایگاه رفیعی در علوم آزمایشگاهی کشور داشته است. آزمایشگاه بهار همکار پژوهشی طرحهای جهانی از جمله «سازمان جهانی بهداشت» WHOدر بخش «تحقیقات بیماریهای حارّه ایی» TDR و اختراعات به ثبت رسیده در داخل و خارج از ایران است. در عین حال بنیانگزار بسیاری از تستهای نوین تشخیص طبی در کشور بوده است.


بیشتر

صفحه اصلی هزینه آزمایشات درباره ما تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آزمایشگاه بهار می باشد .